0

1

برای بروزرسانی گوشی های سونی راه های مختلفی وجود دارد که ما اینبار میخواهیم  اینبار قصد داریم بروزرسانی از طریق Sony Update Service را به شما توضیح بدیم  به عبارت دیگه برای آپدیت گوشی های سونی اکثر کاربران این برند در ایران از روش عوض کردن رام استفاده می کنن، اما ما در ادامه به شما آموزش میدیم که چگونه گوشی خودتون رو به ساده ترین روش و به آخرین آپدیت موجود بروزرسانی کنید!

اول از همه بگم که این کار وقت نسبتاً زیادی میبره اما یک مزیتی که باعث میشه پرکاربرد باشه اینه که اصلا هیچگونه نگرانی برای وجود مشکل ندارید، چون گوشی مستقیماً از سایت خود سونی آپدیت میشه.

توجه کنید که اگر سریال گوشی شما عوض شده از این روش بپرهیزید چون شرکت سونی هیچگونه مسئولیتی رو در قبال گوشی شما نمی پذیره!

خب حالا بریم سراغ آموزش، اول از همه اگه از آنتی ویروس استفاده می کنید به طور کامل اون رو خاموش کنید بعد برنامه(Sony Update Service 47Mb) رو نصب کنید و برنامه رو اجرا کنید و بعد صبر کنید تا برنامه به سرویس سونی وصل بشه.

2

حالا برنامه شروع به آپدیت خودش می کنه، کمی صبر کنید.

3

حالا زبان برنامه رو انتخاب کنید.

4

بعد گوشی خودتون رو انتخاب کنید.

5

حالا چک کنید شارژ گوشیتون حداقل ۵۰ درصد باشه وبعد گوشی را خاموش کنید، و بعد کلید ولوم پایین رو نگه دارید و کابل رو به گوشی وصل کنید. (ولوم پایین رو رها نکنید)

6

توجه کنید تا آخرین مرحله انجام کار کابل رو از گوشی و کامپیوتر جدا نکنید.

حالا برنامه گوشی شما رو تایید می کنه و ازتون می خواد تا کلید ولوم پایین رو رها کنید.

7

سپس اگر آپدیتی برای گوشی شما وجود داشته باشه برنامه اون رو به شما نشون میده وگرنه پیغام your phone already the lateat software ظاهر میشه.

حالا برنامه شروع به دانلود رام میکنه. لطفا تا پایان دانلود صبر کنید، حالا نرم افزار شروع به نصب آپدیت میکنه تا پایان این مرحله هم صبر کنید.

8

حالا گزینه Exit رو بزنید و کابل رو از کامپیوتر جدا کنید بعد گوشی رو روشن کنید. ممکنه برای اولین بار گوشی کمی دیر بالا بیاد، نگران نشید این یک امر طبیعیه.

موفق وپیروز باشید

گروه تخصصی GsmKing

طراحی سایت

عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!

0